Sedii regionale BCR BpL

București

Bucuresti B-dul Unirii nr.63 bl.F4 sector 3 Horia Livezeanu Șef Departament Regional  +40731.035.798 horia.livezeanu@intermedierefinanciara.ro 

Brașov

Brașov Str. Iorga, nr. 10, ap.1 Eugen Dima Șef Departament Regional  +40723.230.745 eugen.dima@intermedierefinanciara.ro 

Iași

Iași Casa. Sf. Lazar, Str. Sf. Lazar, Nr. 76, etaj 1 Raluca Teodoru Șef Departament Regional  +40723.229.152 raluca.teodoru@intermedierefinanciara.ro

Constanța

Constanța B-dul I.G. Duca, Nr. 11 Augustin Alexandrescu Șef Departament Regional  +40723.232.810 augustin.alexandrescu@intermedierefinanciara.ro 

Pitești

Pitești Str. Egalității, nr. 33 Mihai Cinezan Șef Departament Regional  +40725.000.080 mihai.cinezan@intermedierefinanciara.ro 

Regiune Nord Vest (AB, CJ, BH, SM, SJ)

    Ionut Spanu Șef Departament Regional   +4073.740.511 ionut.spanu@intermedierefinanciara.ro

Intermediari de credite BCR BpL